Minust

Alustuseks on mul sulle midagi tähtsat öelda:

Elanud pikemat aega Austraalias, leidsin enda jaoks tervisliku eluviisi pärast aastate pikkust toitumishäirete käes kannatamist. Isegi kui ma armastan Eestit kogu südamest, siis oli Austraaliasse rännak mu elu üks parimaid otsuseid. Õppisin seal ennast armastama, oma “vigu” aktsepteerima ning hindama kui tähtis on hoida tervist ja läbi selle inimesena õide puhkeda. Pean oma blogi hoolimata võõramaalaste soovidest eesti keeles, sest meie pisikesel Maarjamaal ei ole teist sellesugust ning tahan, et mu teadmised jõuaksid kõigi eestlasteni nende oma emakeeles. Kuidas võitlesin söömishäiretega, mis nõu on mul anda teistele abivajajatele ning mida olen sellest õppinud, võid näha minu videos! Kui tunned rohkem huvi, siis loe lisaks siit!

_mg_7198

Paljas Porgand on mitmekülgne elustiiliblogi, kust leiad minu ilu-, toitumis- ja treeningnippe, rohkelt kasulikku informatsiooni tervisliku eluviisi kohta ning muidugi suu vett jooksma panevaid retsepte. Kui soovid seljatada haigused, väsimuse ja ebaterve eluviisi, siis oled jõudnud õigesse kohta, sest koos leiame harmoonia enda kehaga ja õpime armastama seda nii nagu see meid igapäevaselt armastab. Meie keha ja tervis on meie suurim väärtus. Ilma selleta me ju ei hingaks, liiguks, armastaks… ilma selleta me ei elaks! Seega hoia enda keha, et see oleks alati valmis sind vastu teenima!

cover

Mina tegin tutvust tervisliku eluviisiga pärast toitumishäiretest vabanemist. Olin teinud oma kehale liiga ning see väljendus vastavalt. Mul puudus igasugune energia, füüsis, enesekontroll ning motivatsioon midagi ette võtta. Õigete inimeste läheduse ning toetusega sain ma sellest kõigest pärast pikaaegset võitlust üle ning siin ma olen! Samm-sammult juhise, kuidas ma avastasin enesearmastuse ning hakkasin tervislikult toituma ning kuidas sina selle teekonna ette saaksid võtta, leiad mu raamatutest!

merilin-taimre-retsepti-raamat-tervis-toit-toitumine-supertoit-toiduaine-väetoit-esikaas-siiri-kumari-maret-ubaleht-pegasus-kirjastus-raamat-retseptid-mu-süda-kuulub-kolmele-toidule-tervisele-ja-minule